Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

náš Mikeš Pikeš

náš Mikeš Pikeš

v O2 Aréně

v O2 Aréně

v SRN srpen2010

v SRN srpen2010

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (92 | 76%)

U koho z rodičů, by měla Maruška být???

U maminky (247 | 91%)
U tatínka (18 | 7%)
Střídavá péče (6 | 2%)


31.3.2010 - Stání u Drážďanského soudu.

Soudkyně Muck si nejdříve bere Marušku do své kanceláře. A tam se Maruška měla údajně vyjádřit, že chce zůstat v Německu. Maruška přišla zahalená do kapuce a kšiltovky. Hned jak jsem Marušku spatřila, tak jsem se sesypala. Ani jsem s Maruškou nemohla mluvit.

Po 5 - hodinách byl vznesen verdikt. Marušku smím vídat jen za účasti psychologa v jeho dětském centru na dvě hodiny. Dvě hodiny předtím máme společné sezení s panem Naumannem a psychologem, aby jsme si našli k sobě ztracenou důvěru.

Na to že jsem tam jela s papírem od Litoměřického soudu o návštěvách, schváleném Drážďanským soudem, tak odjíždím opět zklamaná. A musím zrušit stání u Litoměřického soudu dne 12.5.2010.

11.1.2010 - Ráno brzy vstávám a odjíždím tramvají ke škole. Těsně před osmou jdu dovnitř. Na sekretariátu školy informuji o mé situaci. Kopírují si rozhodnutí soudu o návštěvách. A vědí o tom, že otec Marušku ukrývá po hotelích. Maruška se ve škole zmínila. Zatím Maruška ve škole není. Mám přijít o velkou přestávku.

Kolem desáté mě informují o nemoci Marušky. Otec volal a omluvil Marušku.
Zase jsem Marušku neviděla.

Víkend za 6000,- Kč. A úplně zbytečný. Odjíždím zpět domů, do ČR.

10.1.2010 - Marně zvoním na zvonek. Nikdo schválně neotvírá, nebo nejsou doma.

9.1.2010 - Opět se jdu podívat k jeho domu. Je doma. Nejdřív otevřela jeho matka, která ho šla zavolat. On se mnou nechtěl vůbec o ničem bavit. Jeho matka přede mnou zamkla branku a odcházela zpět do domu. V tento okamžik začala sousedka (to je ta co v první reportáži řekla AŤ SI MARUŠKU ODVEZU DOMU!!! Atd.) na jeho matku křičet. Jestli se nestydí? Co to vychovala za syna?

To nevydržel otec Marušky a vylezl s přístavku. Maruška se podle jeho mínění bojí a schovala se pod stůl. Údajně se bojí, že jí odvezu do ČR. Dále mě informuje, že když stáhnu trestní oznámení o zneužívání, tam mi Marušku ukáže. Ale já žádné nepodala. Jenom to, že nerespektuje výkon rozhodnutí o návštěvách.

Zase jsem Marušku neviděla.

8.1.2010 - Odjíždím s neteří do Německa na celý víkend. Je sice lichý týden, ale moje touha vidět svoji milovanou dceru je obrovská. Třeba nebudou na hotelu. Hned po příjezdu se jdu podívat k domu, jestli tam má auto. Nemá. Uvidíme zítra.

7.1.2010 - sms od Marušky: Ja jsem zdrava pani Bock (sociální pracovnice) ja ji rekla ze chci bit u tebe dvakrat u me bila a jednou ve skole mam te moc rada

5.1.2010 - sms od Marušky: Ahoj me je trochu lepsi ale ja jsem jeste nastidla dobrou noc mam te rada

3.1.2010 - sms od Marušky:Ahoj mami ja sem nemocna a hodne spim vis ja mam rimu kasel a boli me v krku mam te moc rada dekuju pro pohled ja chci bit na stalo u tebe

29.12.2009 - sms od Marušky: Ahoj mami ja sem ted prijela bila sem na hotelu

25.12.2009 - Už po několikáte odjíždím já, manžel a dcera Natálka, s nadějí do Německa. Otevřela nám matka otce Marušky a sdělila nám, že nikdo není doma. A neví, kde jsou. Chudáček Maruška musela strávit vánoce na hotelu. To také potvrzuje sms ze dne 29. 12. 2009

24.12.2009 - sms od Marušky: Vesele stastne a hezki novi rok vam preje vase MARUSKA

22.12.2009 - Stání u německého soudu. ZRUŠENO!!! Soud není příslušný a vrací celou věc do České Republiky. První dobrá zpráva.

21.12.2009 - sms od Marušky: Mami nech ti darki prosim u tebe jo hannah m. se mi jeste libi ja nemusim mit hodne darku me staci jenom pusinka od tebe strejdi a natalki

7.12.2009 - Konečně dorazil dlouho očekávaný dopis od německého soudu. Otec chce zakázat jakýkoliv styk se mnou.

4.12.2009 - sms od Marušky: Ahoj mami. Vždyť víš že chci na pořád k tobě. To cukroví a tu tašku jsem dostala. Mám vás všecky moc ráda.

2.12.2009 - Dnes šetření německé soc. pracovnice u otce doma. Pohovor s Maruškou. Posléze Maruška píše sms: Ahoj mami. Ta paní mi řekla, že nám pomůže. Já budu brzy u vás. Já se těším. Mám tě moc ráda, moc.

1.12.2009 - sms od Marušky.Ahoj mami já jsem zase tady. To cukroví jsem nedostala. Komu si ho dala? Mám tě moc ráda moc.

27.11.2009 - Konečně mám právníka. Maruška opět nebyla "doma" a potřetí je schovaná na hotelu. Mluvila jsem s německou soc. pracovnicí, která mě informovala o stání 22.12.2009 v SRN.

16.11.2009 - sms od Marušky. Konečně!!! Maruška píše: Ahoj mami hotel atlanta sem v pořádku miluju tě

13.11.2009 - Jsem opět vyrazila za Maruškou do SRN s přáním si ji odvézt po 15 měsících domů do ČR. Aspoň na víkend. Už dopředu mi Maruška psala sms. Ve které stálo: mami já se bojím, že se táta zase schová na hotel. Což se asi stalo. Protože doma u otce byla jenom jeho matka, která se neobtěžovala jít k brance. Zakřičela na mě nejsou doma a ani nevím kde jsou!!! Poté jsme odjeli na místní policejní stanici, kde jsem na otce podala trestné oznámení. Ještě jednou jsme se vrátili k domu otce, jestli náhodou tam už nejsou. Nebyli a já i s dárečkami pro Marušku odjela zpět do České Republiky.

12.11.2009 - sms od Marušky: Ahoj mami já nesmím jít na telefon já ti můžu jenom psát promiň že jsem to nezvedla.

9.11.2009 - Otec podal odvolání o usnesení o předběžném opatření. V něm píše, že Maruška trpí depresemi, nemůže usnout, zhoršil se zrak a má astma. Veškeré zdravotní potíže jsou způsobeny mými návštěvami v SRN. Prý je Maruška u něj velmi spokojená. Zajímavé je, že mi Maruška píše úplně něco jiného. Chce být u mě nastálo. Nespí protože myslí na mě a na celou rodinu. Na otázku co by si přála k vánocům, tak píše být u vás doma!!!

2.11.2009 - Až dneska se Maruška ozvala sms. Mami všecko je v pořádku mi sme byli v hotelu mám tě moc moc ráda.

30.10.2009 - Jako první jsme zajeli do školy v Markkleebergu. Ve škole mě odmítly o čemkoliv informovat na přísný zákaz otce!!! Není to škola, je to snad klášter. Zklamaná jsem jela informovat soc. úřad o mém usnesení. Podle policie v Borně by bylo dobré, kdyby mi k tomu napsali dopis, aby otec Marušku vydal. Odmítli jakýkoliv dopis napsat a znovu mě odkázali na policii. Když otec Marušku nevydá. Za asistence policie jsme přijeli v 19:00 hod k domu otce. Otec samozřejmě nebyl s Maruškou doma. Byla tam jen jeho matka, která nám oznámila, že neví, kde jsou a že jí to vůbec nezajímá. Marušce jsem volala a posílala několik sms, ale bez odezvy. Poté jsme odjeli zpět domů.

29.10.2009 - První sudý víkend, kdy jsem si podle okresního soudu mohla odvézt Marušku domů do ČR. Odjela jsem s příbuznými o den dřív do SRN, abych mohla zajít na německý soud, sociální úřad a do školy. Nejdříve jsem navštívila soud v Borně. Ptala jsem se, kdy vyslechnou Marušku a otce. Požádal o to soud v ČR. Tak mě nemile překvapili, že vyslýchat Marušku nebudou. Jen vyslechnou otce, aby se ho zeptali, co říká usnesení z ČR o návštěvách Marušky u mě doma. Odkázali mě na policii. Tam mi s ničím neporadili, jen mě poslali na soc. úřad. Ten už jsem nestihla. Přespali jsme v autě.

22.10.2009 - Dnes nabylo usnesení právní moci a je vykonatelné.

15.10.2009 - Natáčení s českou televizí v Německu. Maruška byla moc statečná

7.10.2009 - Jsem obdržela usnesení o předběžném opatření od okresního soudu v LTM. V něm se píše: Matka je oprávněna se s nezletilou Marií, stýkat vždy každý sudý týden od pátku 19:00 hodin do neděle do 19:00 hodin. Nezletilou matka převezme a po ukončení styku otci předá v místě faktického bydliště nezletilé a otce.
Tady budu psát veškeré novinky.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one