Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

náš Mikeš Pikeš

náš Mikeš Pikeš

v O2 Aréně

v O2 Aréně

v SRN srpen2010

v SRN srpen2010

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (92 | 77%)

U koho z rodičů, by měla Maruška být???

U maminky (246 | 91%)
U tatínka (18 | 7%)
Střídavá péče (5 | 2%)


31.3.2010 - Stání u Drážďanského soudu.

Soudkyně Muck si nejdříve bere Marušku do své kanceláře. A tam se Maruška měla údajně vyjádřit, že chce zůstat v Německu. Maruška přišla zahalená do kapuce a kšiltovky. Hned jak jsem Marušku spatřila, tak jsem se sesypala. Ani jsem s Maruškou nemohla mluvit.

Po 5 - hodinách byl vznesen verdikt. Marušku smím vídat jen za účasti psychologa v jeho dětském centru na dvě hodiny. Dvě hodiny předtím máme společné sezení s panem Naumannem a psychologem, aby jsme si našli k sobě ztracenou důvěru.

Na to že jsem tam jela s papírem od Litoměřického soudu o návštěvách, schváleném Drážďanským soudem, tak odjíždím opět zklamaná. A musím zrušit stání u Litoměřického soudu dne 12.5.2010.

11.1.2010 - Ráno brzy vstávám a odjíždím tramvají ke škole. Těsně před osmou jdu dovnitř. Na sekretariátu školy informuji o mé situaci. Kopírují si rozhodnutí soudu o návštěvách. A vědí o tom, že otec Marušku ukrývá po hotelích. Maruška se ve škole zmínila. Zatím Maruška ve škole není. Mám přijít o velkou přestávku.

Kolem desáté mě informují o nemoci Marušky. Otec volal a omluvil Marušku.
Zase jsem Marušku neviděla.

Víkend za 6000,- Kč. A úplně zbytečný. Odjíždím zpět domů, do ČR.

10.1.2010 - Marně zvoním na zvonek. Nikdo schválně neotvírá, nebo nejsou doma.

9.1.2010 - Opět se jdu podívat k jeho domu. Je doma. Nejdřív otevřela jeho matka, která ho šla zavolat. On se mnou nechtěl vůbec o ničem bavit. Jeho matka přede mnou zamkla branku a odcházela zpět do domu. V tento okamžik začala sousedka (to je ta co v první reportáži řekla AŤ SI MARUŠKU ODVEZU DOMU!!! Atd.) na jeho matku křičet. Jestli se nestydí? Co to vychovala za syna?

To nevydržel otec Marušky a vylezl s přístavku. Maruška se podle jeho mínění bojí a schovala se pod stůl. Údajně se bojí, že jí odvezu do ČR. Dále mě informuje, že když stáhnu trestní oznámení o zneužívání, tam mi Marušku ukáže. Ale já žádné nepodala. Jenom to, že nerespektuje výkon rozhodnutí o návštěvách.

Zase jsem Marušku neviděla.

8.1.2010 - Odjíždím s neteří do Německa na celý víkend. Je sice lichý týden, ale moje touha vidět svoji milovanou dceru je obrovská. Třeba nebudou na hotelu. Hned po příjezdu se jdu podívat k domu, jestli tam má auto. Nemá. Uvidíme zítra.

7.1.2010 - sms od Marušky: Ja jsem zdrava pani Bock (sociální pracovnice) ja ji rekla ze chci bit u tebe dvakrat u me bila a jednou ve skole mam te moc rada

5.1.2010 - sms od Marušky: Ahoj me je trochu lepsi ale ja jsem jeste nastidla dobrou noc mam te rada

3.1.2010 - sms od Marušky:Ahoj mami ja sem nemocna a hodne spim vis ja mam rimu kasel a boli me v krku mam te moc rada dekuju pro pohled ja chci bit na stalo u tebe

29.12.2009 - sms od Marušky: Ahoj mami ja sem ted prijela bila sem na hotelu

25.12.2009 - Už po několikáte odjíždím já, manžel a dcera Natálka, s nadějí do Německa. Otevřela nám matka otce Marušky a sdělila nám, že nikdo není doma. A neví, kde jsou. Chudáček Maruška musela strávit vánoce na hotelu. To také potvrzuje sms ze dne 29. 12. 2009

24.12.2009 - sms od Marušky: Vesele stastne a hezki novi rok vam preje vase MARUSKA

22.12.2009 - Stání u německého soudu. ZRUŠENO!!! Soud není příslušný a vrací celou věc do České Republiky. První dobrá zpráva.

21.12.2009 - sms od Marušky: Mami nech ti darki prosim u tebe jo hannah m. se mi jeste libi ja nemusim mit hodne darku me staci jenom pusinka od tebe strejdi a natalki

7.12.2009 - Konečně dorazil dlouho očekávaný dopis od německého soudu. Otec chce zakázat jakýkoliv styk se mnou.

4.12.2009 - sms od Marušky: Ahoj mami. Vždyť víš že chci na pořád k tobě. To cukroví a tu tašku jsem dostala. Mám vás všecky moc ráda.

2.12.2009 - Dnes šetření německé soc. pracovnice u otce doma. Pohovor s Maruškou. Posléze Maruška píše sms: Ahoj mami. Ta paní mi řekla, že nám pomůže. Já budu brzy u vás. Já se těším. Mám tě moc ráda, moc.

1.12.2009 - sms od Marušky.Ahoj mami já jsem zase tady. To cukroví jsem nedostala. Komu si ho dala? Mám tě moc ráda moc.

27.11.2009 - Konečně mám právníka. Maruška opět nebyla "doma" a potřetí je schovaná na hotelu. Mluvila jsem s německou soc. pracovnicí, která mě informovala o stání 22.12.2009 v SRN.

16.11.2009 - sms od Marušky. Konečně!!! Maruška píše: Ahoj mami hotel atlanta sem v pořádku miluju tě

13.11.2009 - Jsem opět vyrazila za Maruškou do SRN s přáním si ji odvézt po 15 měsících domů do ČR. Aspoň na víkend. Už dopředu mi Maruška psala sms. Ve které stálo: mami já se bojím, že se táta zase schová na hotel. Což se asi stalo. Protože doma u otce byla jenom jeho matka, která se neobtěžovala jít k brance. Zakřičela na mě nejsou doma a ani nevím kde jsou!!! Poté jsme odjeli na místní policejní stanici, kde jsem na otce podala trestné oznámení. Ještě jednou jsme se vrátili k domu otce, jestli náhodou tam už nejsou. Nebyli a já i s dárečkami pro Marušku odjela zpět do České Republiky.

12.11.2009 - sms od Marušky: Ahoj mami já nesmím jít na telefon já ti můžu jenom psát promiň že jsem to nezvedla.

9.11.2009 - Otec podal odvolání o usnesení o předběžném opatření. V něm píše, že Maruška trpí depresemi, nemůže usnout, zhoršil se zrak a má astma. Veškeré zdravotní potíže jsou způsobeny mými návštěvami v SRN. Prý je Maruška u něj velmi spokojená. Zajímavé je, že mi Maruška píše úplně něco jiného. Chce být u mě nastálo. Nespí protože myslí na mě a na celou rodinu. Na otázku co by si přála k vánocům, tak píše být u vás doma!!!

2.11.2009 - Až dneska se Maruška ozvala sms. Mami všecko je v pořádku mi sme byli v hotelu mám tě moc moc ráda.

30.10.2009 - Jako první jsme zajeli do školy v Markkleebergu. Ve škole mě odmítly o čemkoliv informovat na přísný zákaz otce!!! Není to škola, je to snad klášter. Zklamaná jsem jela informovat soc. úřad o mém usnesení. Podle policie v Borně by bylo dobré, kdyby mi k tomu napsali dopis, aby otec Marušku vydal. Odmítli jakýkoliv dopis napsat a znovu mě odkázali na policii. Když otec Marušku nevydá. Za asistence policie jsme přijeli v 19:00 hod k domu otce. Otec samozřejmě nebyl s Maruškou doma. Byla tam jen jeho matka, která nám oznámila, že neví, kde jsou a že jí to vůbec nezajímá. Marušce jsem volala a posílala několik sms, ale bez odezvy. Poté jsme odjeli zpět domů.

29.10.2009 - První sudý víkend, kdy jsem si podle okresního soudu mohla odvézt Marušku domů do ČR. Odjela jsem s příbuznými o den dřív do SRN, abych mohla zajít na německý soud, sociální úřad a do školy. Nejdříve jsem navštívila soud v Borně. Ptala jsem se, kdy vyslechnou Marušku a otce. Požádal o to soud v ČR. Tak mě nemile překvapili, že vyslýchat Marušku nebudou. Jen vyslechnou otce, aby se ho zeptali, co říká usnesení z ČR o návštěvách Marušky u mě doma. Odkázali mě na policii. Tam mi s ničím neporadili, jen mě poslali na soc. úřad. Ten už jsem nestihla. Přespali jsme v autě.

22.10.2009 - Dnes nabylo usnesení právní moci a je vykonatelné.

15.10.2009 - Natáčení s českou televizí v Německu. Maruška byla moc statečná

7.10.2009 - Jsem obdržela usnesení o předběžném opatření od okresního soudu v LTM. V něm se píše: Matka je oprávněna se s nezletilou Marií, stýkat vždy každý sudý týden od pátku 19:00 hodin do neděle do 19:00 hodin. Nezletilou matka převezme a po ukončení styku otci předá v místě faktického bydliště nezletilé a otce.
Tady budu psát veškeré novinky.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "5862"

Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one